Optoma 3862RK IFPD 86" - interaktívny dotykový, 4K UHD, multidotyk 40prstov, Android 11, 4GB RAM/ 32GB ROM,

Kód: 7660056
€2 930 €2 441,67 bez DPH
Na dotaz

Uhlopriečka obrazovky:86"; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:HDMI, USB, LAN; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):400

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustná spolupráca, rozsiahle možnosti pripojenia a dizajn zameraný na hodnotu. Rad Creative Touch 3 kombinuje najnovšie technológie a je vybavený všetkým, čo učebňa alebo firma potrebuje, a poskytuje všetky funkcie a výpočtový výkon potrebné na vytváranie, vzdelávanie a spoluprácu.

Jednoduchý prístup k portom HDMI a USB na prednej strane. Pre bezdrôtové pripojenie umožňuje CreativeCast Pro od spoločnosti Optoma zdieľať obsah až štyrom užívateľom súčasne zo zariadení so systémom Windows, iOS, macOS, Chrome alebo Android.

Interaktívny plochý displej Creative Touch 3 Series 86"

Podpora služby Google Classroom a jednotného prihlásenia (SSO).
Učitelia môžu ľahko vytvárať a importovať materiály na výučbu odkiaľkoľvek. Pomocou jednotného prihlásenia (SSO) sa môžete rýchlo synchronizovať so službou Google Classroom, čo prináša výhody bezpapierového zdieľania a digitálnej spolupráce v triede. Učitelia teraz môžu pracovať na svojich plánoch hodín z domova a okamžite ich preniesť do ktorejkoľvek triedy.

Pripojte sa kedykoľvek a kdekoľvek
Učitelia môžu byť pokojní, pretože vedia, že ich IT manažéri ich môžu podporovať na diaľku pomocou riešenia Optoma Management Suite (OMS). IT manažéri môžu sledovať a diagnostikovať problémy s akýmkoľvek AV displejom, takže učitelia nezostanú v neistote. Učitelia môžu tiež nastaviť upozornenia a vysielať núdzové oznámenia.

Počas lekcie vám nikdy nedôjde miesto
Vďaka možnosti kresliť kamkoľvek, vkladať obrázky a tvary, ktoré je možné ukladať, tlačiť alebo zdieľať so študentskými zariadeniami, nebude infinity canvas obmedzovať vašu kreativitu a rozšíri váš pracovný priestor.

Vylepšite svoje lekcie a udržujte tok nápadov
Ľahko pretiahnite obrázky a video obsah z vloženého prehliadača priamo na plátno Creative Board.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Interaktívne panely
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Uhlopriečka: 86"