Optoma 3752RK IFPD 75" - interaktívny dotykový, 4K UHD, multidotyk 40prstov, Android 11, 4GB RAM/ 32GB ROM

Kód: 7660114
€2 449 €2 040,83 bez DPH
Skladom

Uhlopriečka obrazovky:75"; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:HDMI, USB, LAN; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):400

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustná spolupráca, rozsiahle možnosti pripojenia a dizajn zameraný na hodnotu. Rad Creative Touch 3 kombinuje najnovšie technológie a je vybavený všetkým, čo učebňa alebo firma potrebuje, a poskytuje všetky funkcie a výpočtový výkon potrebné na vytváranie, vzdelávanie a spoluprácu.

Vďaka ľahko použiteľným interaktívnym displejom je výučba zábavnejšia aj vďaka vstavaným nástrojom, ako sú šablóny, prevod písma na text a rozpoznávanie rukopisu. A tiež nástroje na spoluprácu, ako sú Cloud Whiteboard, Google Classroom a Vote, kde môžu učitelia okamžite zhromažďovať cennú spätnú väzbu.

Interaktívny plochý displej Creative Touch radu 3 s uhlopriečkou 75"

Hybridná výučba - výučba mimo triedy
Interaktívne displeje Creative Touch od spoločnosti Optoma sú dokonale prispôsobené neustále sa meniacim potrebám vzdelávacích prostredí. Sú navrhnuté na podporu výučby na diaľku, takže študenti môžu spolupracovať v reálnom čase z domova, z učebne alebo odkiaľkoľvek, čo maximalizuje zapojenie do vzdialeného a hybridného výukového prostredia. Vďaka možnosti pripojenia k webkamerám a ďalším vizualizérom spolu s jedinečným softvérom Optoma poskytujú interaktívne displeje Creative Touch dokonalé riešenie pre spoluprácu vo vzdelávaní.

Podpora služby Google Classroom a jednotného prihlásenia (SSO).
Učitelia môžu ľahko vytvárať a importovať materiály na výučbu odkiaľkoľvek. Pomocou jednotného prihlásenia (SSO) sa môžete rýchlo synchronizovať so službou Google Classroom, čo prináša výhody bezpapierového zdieľania a digitálnej spolupráce v triede. Učitelia teraz môžu pracovať na svojich plánoch hodín z domova a okamžite ich preniesť do ktorejkoľvek triedy.

Počas lekcie vám nikdy nedôjde miesto
Vďaka možnosti kresliť kamkoľvek, vkladať obrázky a tvary, ktoré je možné ukladať, tlačiť alebo zdieľať so študentskými zariadeniami, nebude infinity canvas obmedzovať vašu kreativitu a rozšíri váš pracovný priestor.

Dodatočné parametre

Kategória: Interaktívne panely
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Uhlopriečka: 75"